2022-2023      
Day/Date Time Home Score   Visitor Score Field Game #  
Saturday September 24 6:00 PM New Westminster 2   Ladner 10 Dennis Elsom Turf 1    
Saturday September 24 7:30 PM UBC 7   Vancouver 5 Dennis Elsom Turf 2    
Saturday September 24 7:00 PM Hunters 9   Whalley 6 Charles Best Secondary 3    
Saturday September 24 8:30 PM Tri-City 9   Abbotsford 4 Charles Best Secondary 4    
Saturday October 1 6:00 PM Vancouver 0   Abbotsford 1 Dennis Elsom Turf 5   forfeit
Saturday October 1 7:30 PM Whalley 0   New Westminster 1 Dennis Elsom Turf 6   forfeit
Saturday October 1 7:00 PM UBC 5   Tri-City 8 Charles Best Secondary 7    
Saturday October 1 8:30 PM Ladner 3   Hunters 11 Charles Best Secondary 8    
Saturday October 8   No games                
Saturday October 15 6:00 PM Abbotsford     UBC   Dennis Elsom Turf 9    
Saturday October 15 7:30 PM Ladner     Whalley   Dennis Elsom Turf 10    
Saturday October 15 7:00 PM Hunters     New Westminster   Charles Best Secondary 11    
Saturday October 15 8:30 PM Tri-City     Vancouver   Charles Best Secondary 12    
Saturday October 22 6:00 PM Vancouver     Ladner   Dennis Elsom Turf 13    
Saturday October 22 7:30 PM New Westminster     UBC   Dennis Elsom Turf 14    
Saturday October 22 7:00 PM Whalley     Tri-City   Charles Best Secondary 15    
Saturday October 22 8:30 PM Abbotsford     Hunters   Charles Best Secondary 16    
Saturday October 29 6:00 PM New Westminster     Vancouver   Dennis Elsom Turf 17    
Saturday October 29 7:30 PM Abbotsford     Whalley   Dennis Elsom Turf 18    
Saturday October 29 7:00 PM Hunters     UBC   Charles Best Secondary 19    
Saturday October 29 8:30 PM Tri-City     Ladner   Charles Best Secondary 20    
Saturday November 5 6:00 PM Ladner     UBC   Dennis Elsom Turf 21    
Saturday November 5 7:30 PM Vancouver     Whalley   Dennis Elsom Turf 22    
Saturday November 5 7:00 PM Abbotsford     New Westminster   Charles Best Secondary 23    
Saturday November 5 8:30 PM Hunters     Tri-City   Charles Best Secondary 24    
Saturday November 12 6:00 PM Whalley     UBC   Dennis Elsom Turf 25    
Saturday November 12 7:30 PM Abbotsford     Ladner   Dennis Elsom Turf 26    
Saturday November 12 7:00 PM Tri-City     New Westminster   Charles Best Secondary 27    
Saturday November 12 8:30 PM Hunters     Vancouver   Charles Best Secondary 28    
Saturday November 19 6:00 PM New Westminster     Ladner   Dennis Elsom Turf 29    
Saturday November 19 7:30 PM UBC     Vancouver   Dennis Elsom Turf 30    
Saturday November 19 7:00 PM Whalley     Hunters   Charles Best Secondary 31    
Saturday November 19 8:30 PM Abbotsford     Tri-City   Charles Best Secondary 32    
Saturday November 26 6:00 PM Vancouver     Abbotsford   Dennis Elsom Turf 33    
Saturday November 26 7:30 PM Whalley     New Westminster   Dennis Elsom Turf 34    
Saturday November 26 7:00 PM UBC     Tri-City   Charles Best Secondary 35    
Saturday November 26 8:30 PM Ladner     Hunters   Charles Best Secondary 36    
Saturday January 28 6:00 PM           Dennis Elsom Turf 37    
Saturday January 28 7:30 PM           Dennis Elsom Turf 38    
Saturday January 28 7:00 PM           Charles Best Secondary 39    
Saturday January 28 8:30 PM           Charles Best Secondary 40    
Saturday February 4 6:00 PM           Dennis Elsom Turf 41    
Saturday February 4 7:30 PM           Dennis Elsom Turf 42    
Saturday February 4 7:00 PM           Charles Best Secondary 43    
Saturday February 4 8:30 PM           Charles Best Secondary 44    
Saturday February 11 6:00 PM           Dennis Elsom Turf 45    
Saturday February 11 7:30 PM           Dennis Elsom Turf 46    
Saturday February 11 7:00 PM           Charles Best Secondary 47    
Saturday February 11 8:30 PM           Charles Best Secondary 48    
Saturday February 18   No games                
Saturday February 25 6:00 PM           Dennis Elsom Turf 49    
Saturday February 25 7:30 PM           Dennis Elsom Turf 50    
Saturday February 25 7:00 PM           Charles Best Secondary 51    
Saturday February 25 8:30 PM           Charles Best Secondary 52    
Saturday March 4 6:00 PM           Dennis Elsom Turf 53    
Saturday March 4 7:30 PM           Dennis Elsom Turf 54    
Saturday March 4 7:00 PM           Charles Best Secondary 55    
Saturday March 4 8:30 PM           Charles Best Secondary 56    
Saturday March 11 6:00 PM           Dennis Elsom Turf 57    
Saturday March 11 7:30 PM           Dennis Elsom Turf 58    
Saturday March 11 7:00 PM           Charles Best Secondary 59    
Saturday March 11 8:30 PM           Charles Best Secondary 60    
Saturday March 18 6:00 PM           Dennis Elsom Turf 61    
Saturday March 18 7:30 PM           Dennis Elsom Turf 62    
Saturday March 18 7:00 PM           Charles Best Secondary 63    
Saturday March 18 8:30 PM           Charles Best Secondary 64    
Saturday March 25 6:00 PM           Dennis Elsom Turf 65    
Saturday March 25 7:30 PM           Dennis Elsom Turf 66    
Saturday March 25 7:00 PM           Charles Best Secondary 67    
Saturday March 25 8:30 PM           Charles Best Secondary 68